In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

AddThis Social Bookmark Button

Megemlékezés 1956 október 23-ra

Székelykeresztúr Város Önkormányzatának felkérésére, 2009. október 23-án este a városunk főterén iskolánk szolgáltatta az 1956-os forradalomra emlékező kulturális műsort.

 

Szőcs Annamária, történelem szakos tanárnő méltatta az eseményt. Irodalmi összeállítást mutattak be iskolánk irodalmi körének tagjai: Patakfalvi József, Kóré Péter Levente, Kuti Erika, Gere Erzsébet, Barabás Beáta, Török Zoltán, Dudi Mónika, Bács Beáta, Szécsi Melánia, Murvai Melinda, Bán Levente, Fábián Orsolya. A műsort összeállította és betanította Antal Erzsébet tanárnő. Technikai rendező volt Măcelar Lajos informatikus. Az est műsorát konferálta Benczédi Hedwig XII E osztályos tanuló.

Ki olvas minket

Oldalainkat 23 vendég böngészi