In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

AddThis Social Bookmark Button

Vásári élmények

írta: Dénes Zsófia

2015. december 20.

Decemberben, immáron harmadik alkalommal vettünk részt a helyi tanács által szervezett Karácsonyi Vásáron.

A vásáron tanulóink termékeit mutattuk be, amelyeket gyakorlati képzésük alatt készítettek. Faipari szakon tanuló diákjaink gyerekjátékokat, konyhai eszközöket, kisebb bútordarabokat készítettek nagy odaadással. Fémipari tanulóink karácsonyfa tartókat, gyertyatartókat, szánkókat, virágtartókat, kerti szerszámokat kínáltak eladásra. Textiles lányaink asztalterítőkkel, kötényekkel, hímzett terítőkkel, gyerekruhákkal, díszpárnákkal és más lakástextíliákkal gazdagították a választékot. 

A termékek eladását is készítőik végezték, így pontos és szakértő tájékoztatást nyújthattak a vásárlóknak. Irányításukat szaktanáraik, oktató mestereik végezték, segítettek a termékek megtervezésében, kivitelezésében, de a vásáron is támogatták a lelkes diákokat.
Az eladásból befolyt pénzösszeget szakmai felkészülésüket elősegítő eszközök, nyersanyagok, vásárlására fordítjuk. Ebből az összegből biztosítjuk a következő évi vásári portékák nyersanyagait is.
Köszönjük a vásárló közönségnek, hogy a megvásárolt termékekkel támogatják munkánkat, tanulóinkat ösztönzik.

Ki olvas minket

Oldalainkat 45 vendég böngészi