In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

AddThis Social Bookmark Button

Iskolánk fennállásának 15. évfordulóját ünnepeltük

írta: Antal Erzsébet

2015. november 25.

Méltó ünnepléssel kívántuk felidézni az eltelt 15 év eseményeit és megvalósításait. 

Pávai Gyöngyvér igazgatónő ünnepi beszéde során nem feledkezett meg azokról sem, akik az iskola elindításának nehézségeivel küszködtek: Bartos László és Péterffy Miklós, volt igazgatóknak oklevéllel fejezte ki jelenlegi munkaközösségünk köszönetét és elismerését. Miután dr. Zsidó Ferenc tanár úr bemutatta erre az alkalomra elkészült évkönyvünket, Balázs Mihály tanár úr a legújabb technikai vívmányok alkalmazásával tartott hangulatos, modern prezentációt iskolánk életét leginkább meghatározó 15 mozzanatról.

A diákok nevében, a diáktanács alelnöke, Ismaili Kosovarka Klaudia X. közgazdasági szakosztályos tanuló mondott beszédet, ezt követően zeneszámokból, valamint iskoláról, életről, munkáról szóló bölcs gondolatokból összeállított műsort mutattak be:
- zenészeink: Restás Zsuzsánna X. közgazdasági és Barabás Endre X. faipari szakosztályos diákok,
- szólóénekesünk: Grancea Ferenc a XI. faipari osztályból,
- a zenekar dobosa és vezetője dr. Zsidó Ferenc tanár úr
- a bölcs gondolatok tolmácsolói: Lunka Kevin Lóránd XI. mechanika, Farkas Forgács Júlia, és Ganga Andrea a XI. faipari osztályból, Kövecsi Szabolcs, Balázs Norbert, Tóth Norbert, X. faipari osztályból, Iszmaili Kosovarka Klaudia X. közgazdasági, Tamási Krisztina XII. közgazdasági, Hatos József, Kovács Hunor, Kalányos Vilmos X. autószerelő, Muszka Amálka, Husza Kriszta és László Zsuzsa X. textil osztályos tanulók.
A műsort iskolánk „pipacsos legényei” - Jeddy Árpád XII. közgazdasági, Farkas Forgács Jenő XI. faipari, Imre Róbert IX. autószerelő, Vágási Hunor és Gagyi Lőrinc X. kertészeti szakosztályos tanulók - zárták egy Küküllő menti ózdi pontozóval.
Műsor után a 116-os teremben a diákok által készített tárgyak kiállítását tekinthették meg az érdeklődők, majd állófogadással ért véget az ünneplés.
A látványos ünneplés mellett, a háttérben ott volt, nyilván, iskolánk minden alkalmazottjának nélkülözhetetlen munkája.
Köszönet mindazoknak, akik magukénak érezték az ünnepet, és tehetségük, tudásuk legjavát adták, hogy ezzel az ünnepléssel, leküzdve az esetleges hiányosságok okozta sérelmeket, legyen erőnk a további fennmaradáshoz.

Ki olvas minket

Oldalainkat 46 vendég böngészi