In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

AddThis Social Bookmark Button

A tél nem holtszezon

írta: Vass Ibolya

2015. február 4-8.

A februári vakációban újabb kellemes élményekkel gazdagodhattak iskolánk diákjai „A tél nem holtszezon”-című Határtalanul pályázat első szakasza keretében, amikor a karcagi Varró István Szakiskola és Kollégium 18 fős csapata hozzánk látogatott.

A projekt célja Erdély téli arculatának megcsodálása mellett a domborzat és időjárás nyújtotta téli sportlehetőségek megismerése, valamint a síelés elsajátítása. 

Mire a kis csapat hozzánk érkezett igazi télies időjárás köszöntött be s így kitűnő minőségű friss hóval fedett sípályákon szakképzett síoktató segítségével kaptunk ízelítőt a síelés különleges élményéből. 

A jó időzítésnek köszönhetően a városnézés, múzeumlátogatás, sporttevékenységek mellett a hagyományos disznóvágó versenyen is részt vettek karcagi barátaink. Betekintést nyertek így a helyi szokásokba, gasztronómiába.
A pályázat második szakaszára február végén kerül sor, amikor az iskolánk csapata utazik Karcagra, hogy betekintést nyerjen Magyarország termálforrásainak „rejtelmeibe”.

ÉRETTSÉGI 2018

Tanfelügyelőség

Ki olvas minket

Oldalainkat 22 vendég böngészi