In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

AddThis Social Bookmark Button

Beszámoló a 2013-as Kaláka programról

Iskolánk, a Hargita Megyei tanács által meghirdetett Kaláka programra nyújtott be pályázatot a 2013-as év folyamán. A világítótestek kicserélésére, a főépület és a régi műhely tetőzetének felújítására és a régi műhely mosdóinak felújítására pályáztunk. A pályázatot kedvezően bírálták el, így a múlt év végén elindíthattuk a munkálatokat.

A 2013-as Kaláka program keretén belül igényelt pénzösszegeket megkaptuk és a pályázatnak megfelelően fel is használtuk. A beszerzett anyagok megérkeztek az iskolánkhoz. 

Az építkezési anyagokat, cserepet, homokot, cementet, csatornát, amint az időjárás megengedi, felhasználjuk, megkezdjük a pályázatban felsorolt munkálatok elvégzését saját személyzetünkkel. Addig is az anyagokat megfelelő helyen tároljuk.
A világító testek felszerelése folyamatban van, a munkálatokat a SC Veress Electric SRL, helyi cég végzi, vállalva a felelősséget a biztonságért is. Az elvégzett munka ellenértékét a cég, támogatásként ajánlotta fel az iskolának.

Ki olvas minket

Oldalainkat 16 vendég böngészi